Veresége után kiderült, ki lesz a Ferencváros ellenfele

Az ír Shamrock Rovers lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének negyedik, utolsó fordulójában.

2022. augusztus 10., 06:17

A Ferencváros ellenfele az ír bajnoki címvédő, és jelenleg is listavezető Shamrock a harmadik kör első meccsét 3-1-re megnyerte házigazdaként az északmacedón KF Skupi ellen, kedden pedig 2-1-re győzött idegenben, vagyis kettős sikerrel lépett tovább.

Labdar?g? BL - Ferencv?ros-Qarabag

Jövő csütörtökön javíthat a Fradi

A Ferencváros-Shamrock párharc első mérkőzését jövő csütörtökön a Groupama Arénában rendezik. A továbbjutó a második számú kupasorozat, míg a vesztes a Konferencia-liga csoportkörében folytathatja majd szereplését.

(Kiemelt kép: Az azeri Ramil Sejdajev (b) és ferencvárosi Pászka Lóránd a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában játszott Ferencváros-Qarabag visszavágó mérkőzésen a Groupama Arénában 2022. augusztus 9-én. Ferencváros - Qarabag 1-3. MTI/Koszticsák Szilárd)