Babos Tímea párosban meccslabdáról vesztett

Babos Tímea Ljudmila Kicsenokkal az oldalán búcsúzott a negyeddöntőben párosban a kínai Csengcsouban zajló, keménypályás női tenisztornán.

2023. október 12., 16:17

BabosTímea ukrán társával csütörtökön az orosz Veronika Kugyermetovával és Ljudmila Szamszonovával csapott össze, és az utolsó szettet helyettesítő, 10 nyert pontig tartó rövidítésben 9-8-nál meccslabdája volt, de az ellenfél fordított.

A találkozó 1 óra 54 percig tartott.

A páros mérkőzés eredménye: Veronika Kugyermetova, Ljudmila Szamszonova (orosz)-Babos Tímea, Ljudmila Kicsenok (magyar, ukrán) 6:7 (5-7), 6:3, 11-9 – döntő rövidítés.

(Kiemelt kép: Babos Timea a francia Caroline Garcia ellenfeleként a Gippsland Trophy női egyes teniszmérkőzésükön Melbourne-ben 2021. február 2-án. William WEST / AFP)

Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A szakember az Európa-bajnokság tanulságainak átgondolását követően, pár hét múlva megkezdi a felkészülést az őszi Nemzetek Ligája-mérkőzésekre történő összetartás előkészítésével.