Viccelt a Burger Kingnél, ráhívták a zsarukat

A rendőrség őrizetbe vett egy floridai férfit, miután az viccből megpróbált kábítószert vásárolni egy Burger King autósbüféjében.

2011. december 5., 09:45

A 32 éves férfit azután csípték el a rendőrök, hogy társával behajtott a gyorsétterem autósbüféjébe és némi füvet rendelt a hamburgerek mellé.

Az eladó marihuána szagát érezte a kocsiból és feljegyezte a jármű rendszámát. Főnöke ezután értesítette a rendőrséget.

A hatóságok kiszálltak a kocsi tulajdonosának lakásához, megvárták, amíg hazaérkezik, majd feltartóztatták a gyorséttermi papírzacskót cipelő férfit, akinek autójából 28 gramm marihuána kerül elő.

14:31

A nyár még csak most kezdődik, de már komoly figyelmeztetéseket kaptunk: 2025 májusa a második legmelegebb volt a világon. Európában és több kontinensen is tartós aszály alakult ki, a gazdák terméskiesésről számoltak be, és sok helyen vízhiány fenyeget.