Pontot szerzett Magyarország a világbajnok Franciaországgal szemben

Marco Rossi csapata nem adta fel.

2021. június 19., 17:07

Döntetlent játszott Magyarország a világbajnok Franciaországgal szombaton. A mérkőzés nem volt izgalmaktól mentes. Szalait sérülés miatt le kellett cserélni. Pavard és Botka Endre sárga lapot kaptak. Taktikai okokból több játékoscsere is volt a pályán. Fiola Attila az első félidőben gólt lőtt, 1–0-ra vezetett a magyar nemzeti tizenegy.

A második félidőben Griezmann jókor volt jó helyen, góljával kiegyenlített Franciaország, így 1–1 lett a mérkőzés vége. Magyarország a világbajnokkal szemben egy igazán kitartó küzdelmet mutatott be. A 168 élőben követte a meccset. Ha kíváncsi rá, milyen volt, itt tudja elolvasni a percről percre tudósításunkat.

A magyar válogatott utolsó csoportmeccsét június 23-án, szerdán vívja Münchenben 21 órától, Németország ellen.

(Kiemelt kép: a magyar válogatott tagjai, miután 1–1-es döntetlent játszott Európa-bajnokság F csoportjának második fordulójában rendezett Magyarország–Franciaország mérkőzésen a Puskás Arénában 2021. június 19-én, Fotós: Illyés Tibor / MTI / EPA / POOL)