Pogačar zsinórban harmadszor nyerte a Lombardiát, Valter szétrázta a mezőnyt

Pogačar sorozatban harmadszor nyert Lombardiát. Valter 22-ként ért célba.

2023. október 7., 18:50

Sorozatban harmadszor nyert Lombardiát Tadej Pogačar, aki 15 győzelemmel fejezte be az idei szezont – derül ki az Eurosport összefoglalójából. Valter Attila zárásként a 22. helyen ért célba, Pogačar mellett pedig Bagioli és Roglič állhatott dobogóra. Fetter Erik a búcsúzó Thibaut Pinot-val együtt, 10.55 hátránnyal jött meg.

(Kiemelt képünk: Tadej Pogacar, a Team UAE Emirates szlovén versenyzője az élen teker az utolsó kilométereken Colle Apertóban, a 117. Giro di Lombardia, a Comótól Bergamóig tartó 238 kilométeres kerékpáros körversenyen 2023. október 7-én. Fotó: Luca BETTINI / POOL / AFP)

A Ferencváros sajnos a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának 2. fordulójában sem tudott pontot szerezni, így a csapat október 24-én a francia Nice együttese ellen bizonyíthat majd.