Nem volt a helyzet magaslatán Kunhalmi Ágnes

A szocialista politikus sajtótájékoztatóját többször megszakította, mert nem bírta visszafojtani a nevetését.

2016. december 31., 15:22

A politikus elnevette magát, amikor arról beszélt, hogy 2016 a kormány számára a bukás éve volt. Viselkedésére magyarázatként azt mondta, nincs a helyzet magaslatán, de majd „összeszedjük magunkat” - írja a hirado.hu.

Kunhalmi Ágnes ezután az újságírók kérdéseire válaszolt. Az M1 Híradó azt szerette volna megtudni, mit gondol Medgyessy Péter volt miniszterelnök nyilatkozatáról, mely szerint az MSZP-nek és a Jobbiknak össze kellene fognia. Kunhalmi Ágnes azt mondta, nem ért egyet az egykori kormányfővel.

Az ellenzéki képviselő először azt válaszolta, kizártnak tartja, hogy az MSZP vagy a DK összefogjon a Jobbikkal, alig fél perccel később már úgy fogalmazott, majd akkor mennek át a hídon, ha odaérnek. Ezután a politikus ismét nevetésben tört ki.