Undorító dolgot találtak a Starbucks kávéjában

Egy aprócska, lábatlan gyík tetemét találta egy vásárló abban a kávéban, amit a Starbucksban vásárolt.

2015. augusztus 25., 06:06

Az eset az Arizona állambeli Phoenixben történt. Kim Dillon és férje a kávéházláncban vásárolt, és magukkal vitték a megvásárolt italt. Amikor a nő az utcán belekortyolt a cukormentes eszpresszójába, majdnem lenyelte az állatot.

A házaspár visszavitte a „leletet” a boltba, ahol nem győztek tőlük bocsánatot kérni. A Starbucks közölte, hogy alaposan kivizsgálják, hogyan kerülhetett a gyík teteme a kávéba.

(

Huffington Post)

Sördrágulás sújtja a német fogyasztókat ősztől, ezúttal a két legnagyobb gyártó, a Krombacher és a Veltins jelentette be, hogy emelni fogja áraikat. A lépés a sörfogyasztók széles körét érinti, beleértve a kereskedelmi és vendéglátóipari szereplőket, valamint az otthoni vásárlókat is.