Gyurcsány az az Edinburgh-i Egyetemen tart előadást

Gyurcsány Ferenc pénteken Skóciában, az Edinburgh-i Egyetemen tart előadást.

2013. március 22., 14:41

A volt miniszterelnök az egyetem egyik legnagyobb és legrégebben működő társaságának, a Politika és Nemzetközi Kapcsolatok Társaságának meghívását fogadta el – közölte a Demokratikus Koalíció.

Az Edinburgh-i Egyetem Politika és Nemzetközi Kapcsolatok Társaságának vendégelőadója volt korábban többek között Anders Fogh Rasmussen, a NATO jelenlegi főtitkára, David Miliband, az Egyesült Királyság volt külügyminisztere vagy Ron Prosor, az Izraeli Állam egyesült királyságbeli nagykövete is.

Gyurcsány Ferenc előadásának témája: Mi a baj az Európai Unióval, mi a baj Magyarországgal? Lehetőségek, kényszerek és kockázatok.

18:01

Sördrágulás sújtja a német fogyasztókat ősztől, ezúttal a két legnagyobb gyártó, a Krombacher és a Veltins jelentette be, hogy emelni fogja áraikat. A lépés a sörfogyasztók széles körét érinti, beleértve a kereskedelmi és vendéglátóipari szereplőket, valamint az otthoni vásárlókat is.