Kidobták Mészáros Lőrinc volt feleségét abból a cégből aminek köze volt a milliárdos esküvőjéhez
Egy hónapon múlt, hogy ne a volt feleség legyen az ügyvezető a jeles napon.
Már csak két cégben van benne tulajdonosi vagy vezetői minőségében Kelemen Beatrix Csilla, Mészáros Lőrinc volt felesége, miután augusztus 23-a óta többé nem ügyvezetője a Puskás Akadémia Sport Hotel Nonprofit Kft.-nek, írja az mfor. Kelemen Beatrix jelenleg a Várkonyi Andrea volt munkahelyének, a Life TV mögött álló Media Vivantis Kft. tulajdonosa és igazgatósági elnöke, továbbá a Talentis Event and Marketing Kft. ügyvezetője
Az alcsútdobozi Puskás Akadémia Sport Hotel Kft. üzemelteti az Alcsútdobozi Arborétumot, ami Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea szeptember 24-i esküvőjének adott helyszínt. Így
csak egy hónapon múlt, hogy ne Mészáros Lőrinc volt felesége legyen az esküvő napján az ügyvezetője az arborétumnak.
A Puskás Akadémia Sport Hotel Kft. az elmúlt években rengeteget nőtt, 2016-os 146 millió forintos forgalmától 2020-ra 280 millió forintos forgalomig jutottak el. A cég tavalyi nyeresége 16,3 millió forint volt, miközben állami bértámogatás keretében 11,2 millió forint közpénzt kaptak.
(Kiemelt kép: Kelemen Beatrix a XIV. kerületi Angol utcában, az Echo TV I. emeleti stúdiójában 2017. december 4-én. Fotó: MTI / Koszticsák Szilárd)