Három reggelen is lezárják a Lánchidat és fél Bel-budát

Több fővárosi kerületben forgalomkorlátozásokat léptettek életbe a víz-világtalálkozóhoz kapcsolódó rendezvény miatt, a hét elején három reggelen is lezárják a Lánchidat – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2016. november 28., 06:51

 A tájékoztatás szerint több útvonalat lezárnak, valamint sok helyen tilos lesz megállni.

A változások a főváros I., II., V. és XIV. kerületét érintik, egyebek mellett a Marczibányi tér, a Fény utca, a Lövőház utca, a Jane Haining rakpart, a Vigadó tér, valamint az Olof Palme sétány környékének közlekedését is.

Hétfőn, kedden és szerdán reggel nyolctól tíz óráig szakaszosan és időszakosan lezárják a Széchenyi István tér-Lánchíd-Clark Ádám tér-Fő utca-Jégverem utca-Bem rakpart-Csalogány utca-Horvát utca-Margit körút útvonalat.

lezaras

 

A kormány döntése értelmében várhatóan májustól bizonyos krónikus betegségek gyógyszereit – így például a cukorbetegek készítményeit – már nemcsak szakorvos, hanem a háziorvos is felírhatja.