Geréb Ágnes irtó nagy bajban van

Kuruzslás miatt emelnének vádat Geréb Ágnes ellen

2011. november 17., 07:26

Vádemelést javasol Geréb Ágnes szülész-nőgyógyásszal szemben a rendőrség. Foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetéssel, halált okozó gondatlan veszélyeztetéssel és kuruzslással is gyanúsítják - közölte a

Klubrádió.

Utóbbival azért, mert a bíróság a szülész-nőgyógyászt még 2007-ben három évre eltiltotta hivatása gyakorlásától, de közben mintegy 200 szülést vezetett le- mondta el Horváth Katalin Fanni, a BRFK szóvivője Geréb Ágnes jelenleg házi őrizetben van.

15:53

Nem várt megoldással rukkoltak elő az utasok Balatongyöröknél, amikor a MÁV vonata nem érkezett meg időben, úgy döntöttek, maguk alkotnak egy szerelvényt. A különös „embervonatról” készült fotók bejárták a közösségi médiát.

Májusban 83 %-ra nőtt a vonatok pontossága, ami arra utal, hogy a MÁV túl lehetett az év eleji csúcskudarcokon. A vasúttársaság menetrendszerűsége hónapok óta először mutatott javulást, de a pünkösdi káosz már most beárnyékolja az eredményt.

Varga Judit volt igazságügyi miniszter 15 hónap kemény tanulás után sikerrel szerzett államilag elismert asztalos bizonyítványt.