Brasch Bence a családja drámájáról vallott: 3 éves volt, amikor édesapja elhagyta őket
Brasch Bence az édesapjáról, de gyermeke születéséről is beszélt Lékai-Kiss Ramónának.
Brasch Bence és Lékai-Kiss Ramóna nyerte meg idén A nagy duett című szórakoztató celebrevüt a TV2-n, és most az előbbi elment az utóbbi mélyinterjús műsorába, hogy eláruljon néhány titkot.
Brasch Bence a gyermeke születéséről
Brasch Bence első gyermeke A nagy duett egyik élő adását követően nem sokkal született meg. A színész-énekes egyenesen a kórházba ment a tévéstúdióból, és pont jó volt az időzítés, ott tudott lenni kisfia születésénél.
„Én még nem láttam és tapasztaltam ilyet. Ehhez foghatót sem láttam soha életemben. Én azt gondolom, hogy ez a legcsodálatosabb dolog, ami valaha történhet az emberrel. És hogy ezt együtt végigcsinálja a szerelmével! ...A küzdelmet meg a fájásokat! Valahogy olyan jól tudtunk egyben lenni, ez nagyon jól esett, hogy Réka mondta is, hogy brutálisan sokat segítettem, amikor ott voltam”
– mondja Brasch Bence, hozzátéve, hogy mindenképpen szeretné, hogy még több gyermekük legyen. A nagy duett győztese egyébként azt mondja, hogy tudja, hogy sokan azt mondják, hogy nagyon hamar történt minden, hiszen a megismerkedéstől számított egy éven belül összeházasodtak Gál Réka Ágota színésznővel és gyermekük is lett:
„Gyorsnak tűnik, de szerintem minden jó dolog ilyen rohadt gyorsan tud jönni és beüt az ember életébe!”
Így meséli el a megismerkedésüket most 24 éves szerelmével:
„Egy színházi olvasópróbán szemeztünk először. És ott, én már az első olvasópróbán éreztem, hogy itt baj lesz. Mármint olyan szempontból, hogy ránéztem, és egyből éreztem ezt a kapcsolódást.”
Aztán amikor egy darabba kerültek, tényleg szerelem szövődött kettejük között.
Brasch Bence az édesapjáról
Brasch Bence azt is elárulja az interjúban, hogy három éves volt, amikor az édesapja elhagyta a családot. A színész-énekes így beszél arról, hogy mit mondana édesapjának, ha most találkoznának:
„Megbántottság nélkül kérdezném meg tőle, tényleg érdekelne, hogy az aktuális szerelem bolondította-e meg ennyire, vagy alapvetően önző típus vagy nem tud kapcsolódni...”
A teljes interjú a TV2 Play Titkok Ramónával oldalon található meg, alább a Tények Plusz című műsorban sugárzott beharangozót mutatjuk.
(Kiemelt kép: TV2/Tények plusz)