Négy magyar aranyérem született a litvániai jet-ski EB-n

A magyar versenyzők négy érmet szereztek az UIM jet-ski Európa-bajnokság második, záróversenyén, a Litván Nagydíjon.

2023. július 11., 11:10

Szerző:

A magyar jet-ski szövetség tájékoztatása alapján Kupiskisban aranyérmesként zárt Jászai Csongor a Ski GP3 kategóriában, Kéri Attila (runabout GP1) és Komonyi Lajos (ski GP3.3) másodikként végzett, Süli Csaba (ski GP3) pedig a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

Közel volt az éremszerzéshez Kasza György a runabout GP1 és Jászai a ski GP2 kategóriában, mindketten negyedikek lettek.

(Kiemelt képünk: illusztráció. Forrás: pixabay/herbert2512)

A harmadik olimpiájára kijutott Kovács Zsófia felemáskorláton volt érdekelt, de a csütörtök esti pódiumedzésen bemutatott jó gyakorlata után, a leugrást követően megsérült a szeptemberben keresztszalag-szakadás miatt műtött térde. Így elúszott számára az olimpia.