Üres lelátók előtt adta át Mészáros Lőrinc a bronzérmeket a Felcsút játékosainak

2020. június 28., 09:19

Szerző:

Először lett története folyamán bajnoki dobogós a Felcsút, az NB I. harmadik helyezettje lett, miután az utolsó fordulóban 2-1-re legyőzte a Kispestet. Ez azt jelenti, hogy a 2020/21-es Európa Liga selejtezőjében a bajnoki második Mol Fehérvár és a kupagyőztes Kispest mellett a felcsútiak indulhatnak.

A magyar futball elmúlt éveit jól összegző pillanatok voltak, amint a meccs után

Mészáros Lőrinc adta át a bronzérmeket, látványosan üres lelátók előtt,

szúrta ki a hvg.hu. (A Puskás Akadémia videóján 20:30 van hátra ennél a jelenetnél.)

A Puskás Akadémia hivatalos fotóin egyébként jól látható, nézők ugyan voltak, de valóban nem túl sokan.

Fucsovics Márton főtáblára jutott az 1,12 millió euró (403,5 millió forint) összdíjazású, rotterdami keménypályás férfi tenisztornán, miután vasárnap a selejtező második fordulójában is két játszmában nyert.

Antonio Cassano, korábbi 39-szeres olasz válogatott futballista szerint a bajnoki címvédő Juventus súlyosan hibázott, amikor 2018-ban 120 millió euróért megszerezte Cristiano Ronaldót a Real Madridtól.

Az olasz bajnokságot vezető milánóiak kifizetnék a magyar kapus kivásárlási árát a Lipcsének, és duplaannyi fizetést ajánlottak neki, mint amennyit most kap.