A Színházi Dolgozók Szakszervezetének az elnökét, Mihályi Győzőt vádolják szexuális zaklatással az Új Színházban
Egy állami kitüntetéssel is rendelkező ismert színész lehet az érintett az újabb szexuális zaklatási ügyben, amely az Új Színházban történt - írta a hvg.hu. Az ATV Híradónak a Színházi Dolgozók Szakszervezete azt az üzenetet juttatta el, hogy az elnöküket érintő bejelentés kivizsgálására etikai bizottságot hoztak létre, ennek a szakszervezetnek pedig Mihályi Győző az elnöke.
A szexuális zaklatás 2016 elején történt. A hvg.hu úgy tudja az esetet a dolgozó jelezte a főnökeinek, ám csak annyi történt, hogy a két felet elkülönítették egymástól, vagyis az volt az igazgatói kérés, hogy a továbbiakban ne dolgozzanak együtt.

Az ATV Híradó a színház igazgatóját, Dörner Györgyöt nem tudta elérni, ezért keresték meg a Színházi Dolgozók Szakszervezetét. „A SzíDoSZ az elnökét érintő bejelentés kivizsgálására etikai bizottságot hozott létre, amely első ülését december 9-én tartja, a vizsgálat eredményéről a bizottság tájékoztatni fogja a nyilvánosságot” - reagáltak az ATV-nek.
Mihályi Győzőt is keresték, de eddig nem sikerült elérni.