Oltástagadó csoport markából kell kiszabadítani Müller Cecíliát a koronavírus-videójáték harmadik részében

Trilógiává bővült a magyar játékprogram, az első részben a karanténból kellett kiszabadulni, a másodikban pedig Győrfi Pál elől menekülve kellett WC-papírt, élesztőt és lisztet szerezni.

2021. március 14., 13:36

Szerző:

Elkészült a harmadik rész a Koronavírus-járvány - a videójáték videósorozatból, amelynek első részében a főszereplő sikertelenül próbál kiszabadulni a karanténból, a második részben pedig Győrfi Pál elől kényszerül menekülésre - írja a Gamestar.

A pár napja megjelent harmadik részben a főszereplő Doom Guy célja, hogy egy szélsőséges oltástagadókból álló csoporttól megmentse Müller Cecília országos tiszti főorvost, akitől a mentési akcióért cserébe megkapja a védőoltást.

A videósorozatban a kultikus Doom játékot elevenítették fel, az erről szóló videó itt tekinthető meg:

 (Kiemelt képünkön: Koronavírus-járvány - a videójáték - 3. rész Thorir the ReD-től)