Kásler: az egészségügy sikeres, a kórházak sikeresek, a járványkezelés mintaszerű

Ezt mondta a kötcsei piknik bejáratánál.

2021. szeptember 4., 11:56

Szerző:

Kásler Miklós szerint az egészségügy sikeres, a kórházak sikeresek, a járványkezelés mintaszerű. Elmondta: a 30 000 halott félreértés, itt ugyanis többlethalálzoás van. Kijelentette: itt van a negyedik hullám. Arra a kérdésre, hogy akkor miért nincs rajta maszk, bement a kúriába, írja a népszava

Egyre többen érkeznek meg az egy év kihagyás után jubiláló kötcsei piknikre. Erről itt írtunk korábban.

 

(Kiemelt kép: MTI fotó: Máthé Zoltán)

17:46

Ma Magyarországon minden beteg megkapja az állapotának megfelelő ellátást, beteg nem marad ellátatlanul – ez áll a Belügyminisztérium vasárnap kiadott közleményében. A MOK szintén közleményben reagált, azt írják, véleményüket az ismert hazai és nemzetközi statisztikai adatokra alapozták, amikor az egészségügyi ellátórendszer hiányosságairól írtak.

14:47

A Brüsszel elfoglalását célzó hadművelet második fázisát ezennel megnyitom – így búcsúzott hallgatóságától Orbán Viktor miniszterelnök a XXI. Század Intézet és a Mathias Corvinus Collegium közös konferenciáján.