Deutsch szerint eljött az idő, érdemben foglalkozni Sorossal

A fideszes politikus elszámoltatná Soros Györgyöt. 

 

2022. február 16., 13:39

Szerző:

Eljött az idő, hogy a Soros-hálózat uniós intézményekre gyakorolt külső befolyásának ügyével végre érdemben foglalkozzunk – jelentette ki a Fidesz európai parlamenti képviselőcsoportjának vezetője abban a levélben, amit az európai parlamenti képviselőknek küldött a Magyar Nemzet című napilap cikksorozata nyomán.

Deutsch Tamás a Facebook-oldalán szerdán megosztott levelében azt írta, a napilap cikksorozatának köszönhetően „végérvényesen lelepleződött” a Soros György által finanszírozott hálózat valódi működési mechanizmusa.

„A SorosLeaks cikksorozat azok számára is megcáfolhatatlan bizonyítékokkal szolgál, akik eddig kitalációnak vagy összeesküvés-elméletnek minősítették a Soros-hálózattal kapcsolatban megfogalmazott állításokat. A napvilágra került felvételeken ugyanis a Soros György érdekkörébe tartozó NGO-k és lobbiszervezetek vezetői, kutatói, valamint újságírók és politikusok számolnak be zavarba ejtő őszinteséggel és részletességgel a Soros-hálózat által alkalmazott kettős mércéről, álhírterjesztésről és manipulációról, amely Magyarországot és Lengyelországot éri, azok egyes politikai ügyekben képviselt patrióta álláspontja miatt”

– fogalmazott a fideszes politikus.

(Kiemelt kép: Deutsch Tamás, az MTK elnöke, a Fidesz-KDNP európai parlamenti delegációvezetője 2021. január 7-én. Fotó: Dimény András / 168.hu)