Címzett: az Akadémia

2013. május 31., 14:33

Örömmel olvastam a Magyar Tudományos Akadémia kibővített állásfoglalását a közterületek lehetséges elnevezéseiről. Mindig is szimpatizáltam a Horthy-rendszerrel, ezért szeretném a tudós társaság munkáját magam is segíteni.

Darutoll utca, Új Nemzedék árok, Csendőr sétány, Titkosrendőr park, Fajvédő út, Kultúrfölény liget, Levente lépcső, Numerus clausus körút, Nagyhaza lakótelep, Tengely lejtő, Vitézi Rend rakpart, Munkaszolgálat sétány, Bori notesz tere, Kitartás köz, Nemzetvezető fasor, Egyedül vagyunk tér, Harc tér, Ellenségek körönd.

Láng Róbert
Budapest

Donald Trump amerikai elnök június 3-án bejelentette, hogy 25%-ról 50%-ra emeli az acél- és alumíniumtermékekre kivetett vámokat. A döntést Karoline Leavitt, a Fehér Ház sajtótitkára közölte, hozzátéve, hogy az elnök várhatóan még aznap aláírja a rendeletet.