A Jobbik és a Gárda is a Turulhoz mozgósít

Közel ezerötszáz-kétezer ember gyűlt össze csütörtökön este a Hegyvidéki turulszobor lebontása ellen tiltakozó nagygyűlésen a XII. kerülteben, a Böszörményi úton.

2008. július 24., 19:37

A Magyar Nemzet 500 tüntetőről ír.

A Jobbik és a KDNP XII. kerületi szervezete által meghirdetett rendezvényen sokan a Magyar Gárda egyenruhájában jelentek meg, A HírTV-n látható képek tanulsága szerint a rendőrség nagy erőkkel biztosítja a helyszínt.

A NOL szerint Novák Előd Jobbik elnöke felszólalásában kijelentette, hogy nem tőlük kell félteni a kordonokkal elzárt szobrot.

16:01

A MÁV bemutatja: IC vontatta tehervagon, avagy eljött a kombinált vasút kora. A Szegedről induló Napfény IC utasai biztosan nem gondolták volna, hogy annyi idő alatt érnek célba, mint amennyi idő alatt egy hobbifutó teljesít egy maratont.

Tanár keresésére már a nyári szünet első napjaiban is ezrek próbálnak megoldást találni országszerte. A tanítás végeztével egyre több intézmény igyekszik szeptemberre pedagógusokat toborozni, miközben a közszféra állásportálján már most több mint 2500 nyitott pozíció érhető el különböző oktatási munkakörökben.