Egy álma vált valóra azzal, hogy Orbán Viktor mellett dolgozhat

Távozik a Fidelitas elnöki posztjáról Szijjártó Péter, aki nem indul újra a tisztségért a szervezet hét végi tisztújító kongresszusán; a Fidesz elnöki stábjának vezetője ezután kizárólag párton belüli teendőire koncentrál - írja szerdai számban a Magyar Nemzet.

2009. június 17., 08:01

A lapnak adott interjúban Szijjártó Péter elmondta: a Fidelitas választmánya az ő teljes egyetértésével Ágh Péter ügyvezető alelnököt jelölte utódjául.

A Fidelitas éléről való távozását a politikus a pártban betöltött feladataival - kommunikációs igazgató, szóvivő és most már az elnöki stáb vezetője is - magyarázta. A lapnak adott interjúban beszélt arról is: egy álma vált valóra azzal, hogy Orbán Viktor mellett dolgozhat - írta az MTI..

Arra a kérdésre, miszerint jelenlegi funkciójából lehet-e arra következtetni, hogy a Fidesz választási győzelme esetén hasonló, kabinetfőnöki teendőket látna el a miniszterelnök mellett, Szijjártó Péter azt mondta: a Fideszben nem pozíciót osztanak, hanem munkát. "Aki viszont rendesen és jól ellátja a rábízott feladatot, az bízhat benne, hogy kap újabb lehetőséget" - tette hozzá.

Tegnap 16:36

Dokkolt a Dragon kapszula, Kapu Tibor és társai megérkeztek a Nemzetközi Űrállomásra. A történelmi pillanat nemcsak a magyar űrkutatás mérföldköve, hanem az európai űripar új fejezetének is kezdete lehet.