Halálos baleset a 47-es főúton, két autó ütközött egy traktorral

2019. október 5., 13:53

Szerző:

Halálos baleset történt a 47-es főúton Székkutas és Orosháza között szombaton délelőtt - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Szabó Szilvia elmondta, a főút 176-os kilométerszelvényében két személyautó és egy pótkocsis traktor eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött.

A balesetben egy ember a helyszínen meghalt, ketten megsérültek - közölte a százados. A helyszíni szemle és műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát lezárták, az utazók Kardoskút felé tudnak kerülni.

A kormány döntése értelmében várhatóan májustól bizonyos krónikus betegségek gyógyszereit – így például a cukorbetegek készítményeit – már nemcsak szakorvos, hanem a háziorvos is felírhatja.