Itt egy videó Karmáról, a romkutató kutyáról, aki azonnal a volán mögé pattan, ha valaki bajba kerül

2020. május 11., 16:49

Szerző:

A fővárosi Katasztrófavédelem a Facebook-oldalára posztolta ezt a videót Karmáról, a mindig jókedvű és tettrekész keresőkutyáról, akit ezúttal éppen számítógépezés közben ért egy riasztás:

Ez az ügyes kutya egyébként a szakma egyik legjobbja, 2018-ban második helyezést ért el a Mentőkutyák Világbajnokságán romkutatásból – jegyzi meg az Index.

12:41

Májusban 83 %-ra nőtt a vonatok pontossága, ami arra utal, hogy a MÁV túl lehetett az év eleji csúcskudarcokon. A vasúttársaság menetrendszerűsége hónapok óta először mutatott javulást, de a pünkösdi káosz már most beárnyékolja az eredményt.

12:03

Varga Judit volt igazságügyi miniszter 15 hónap kemény tanulás után sikerrel szerzett államilag elismert asztalos bizonyítványt.