Összeverekedtek az utasok a székesfehérvári vonaton
Kimaradt vasárnap délután egy Székesfehérvárra induló vonat, miután több utas összeverekedett az előző járaton - szúrta ki a Blikk a MÁVINFORM Facebook-oldalán található bejegyzést.
A Pusztaszabolcsról Székesfehérvárra, 16:09-kor közlekedő vonat azért nem indult el, mert az előző, Székesfehérvárról érkezett szerelvényen több utas is összeverekedett, így rendőri intézkedésre volt szükség, ezért pedig a szerelvény nem tudott visszaindulni a megyeszékhelyre.
A verekedés egyelőre nem tudni részleteket.







